A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz Faroe Adaları maçı öncesi konuştu: İyi bir skor alacağız!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz Faroe Adaları maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

İŞTE KUNTZ’UN AÇIKLAMALARINDAN ÖNE ÇIKANLAR:

“Burada Faroe Adaları teknik direktörü gelişmelerimizden çok iyi haber almış. Savunma oyuncularıyla ilgili sakatlık problemlerimizi görmüş. Bununla ilgili değerlendirmelerini yapmıştır. Ozan’ın bizimle birlikte olup olamayacağını bugün göreceğiz. Cenk aramıza katıldı. Ravil bizim için yeni. Ben oyuncularıma güveniyorum. 11’e yakın sakatımız var ama yarınki oyuna etkisinin olmayacağını düşünmüyorum. İyi bir performans göstermek istiyoruz.

Oyuncularımızla bugün bir kez daha analiz yaptık, 3 noktada mükemmel olmadığımızı anlattık, hatırlattık. Lüksemburg maçını artık kapatıp, önümüzdeki maça odaklanmak istiyoruz.

Eleştirilere kesinlikle açığım. Ancak tekrardan şartları anlatalım. Ozan, Merih, Çağlar’ı kaybettik. Tolgay’ı mecburen stoper oynattık. Orkun’un, Cengiz’in, Enes’in de gitmesiyle, önceki sakatlıklarla birlikte 11 oyuncumuz eksik. Yarın iyi bir skor alacağız. Maçın formalite olup olmaması önemsiz. Maçı kesinlikle kazanıp en iyi birinciler arasında olmak istiyorum. Rakibimize saygı duyuyoruz ancak korkmuyoruz. Kazanmaktan başka bir hedefim yok.”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir