Bursa’da bu showroom adeta sanat galerisi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BURSA (İGFA) – Türkiye’nin en büyük parke tedarikçilerinden biri olan ve 5 ana şube ile toplam 44 şehire hizmet veren Seymen Parke’nin Bursa showroom’u modern bir sanat galerisi anlayışıyla hizmet veriyor.

Bursa showroom’unu oluştururken bu misyonla yola çıktıklarını belirten Seymen Parke Kurumsal Şube Müdürü Hülya Evren Güzelgül, “Bursa şubemizdeki sanat galerisi estetiğinde oluşturduğumuz showroom’u hazırlarken, doğru ürünleri doğru alanda sergilemek için standartların dışında bir mağazadan farklı olması için özel bir tasarım çalışması yaptık. Ürünleri sergilediğimiz özel bölmeler ve sanat galerisi gezer gibi dolaşmalarını sağlayacak koridorlar oluşturduk. Burada amacımız müşterilerimize parkelerini seçerken sıradan bir ürün seçer gibi değil de sanki konutlarına tablo veya özel bir ürün seçermiş gibi kendilerini özel hissettirmek” dedi.

MEMNUNİYET OLMAZSA OLMAZIMIZ…

Diğer şubelerde yakaladıkları başarı, deneyim ve hizmet kalitesini Bursa şubesine taşıdıklarını belirten Evren, Seymen Parke’nin en önemli misyonunun ise müşteri memnuniyeti olduğunu dile getirdi. Evren, “Bu hassasiyetimizi Bursa şubemizde çalışan arkadaşlarımızı da eğitim sürecinde aşılayarak müşterilerimizi memnun bir şekilde mağazamızdan uğurlamaktayız. Tabii bunun yanında stok gücümüzde en büyük etkenlerden başında gelmektedir” şeklinde konuştu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir