Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gaziantep’teki minik kondüktörlerle

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ANKARA (İGFA) – İletişim Başkanı Fahrettin Altun, sosyal medya hesabından, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Gaziantep ziyaretinden bir anıyı, “Gaziantep’te minik kondüktörlerle sevimli bir sohbet…” notuyla paylaştı.

Fahrettin Altun’un paylaştığı videoda, kondüktör kıyafeti giyen çocukların, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı, Gaziantep Havalimanı’nda karşıladığı görülüyor.

Çocukların, “Hoş geldiniz Tayyip Dede” selamı karşısında mutluluğunu, “Hoş bulduk. Nasılsınız?” diyerek gösteren Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendisine takdim edilen çiçek üzerine de “Siz ne kadar güzel kokuyorsunuz?” dedi.

Çocukların, “Sizinle fotoğraf çekinebilir miyiz?” demesi üzerine de Cumhurbaşkanı Erdoğan, uçak merdiveninde minik kondüktörlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra “Ben sizi çok seviyorum. Çok güzelsiniz. Allah sizi nazardan saklasın.” ifadesini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 5 Kasım’da, Gaziantep İstasyon Meydanı’nda düzenlenen “Gaziray, Büyükşehir Yatırımları, 70 Fabrika ile Yapımı Tamamlanan Diğer Projelerin Toplu Açılış Töreni”ne katılmıştı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir